PROMA Karavan

navigace

Sledujte nás na Google Plus

Přepravník aut a strojů ATOUR

Přepravník aut a strojů ATOUR
1362.jpg1814.jpg973navijak.jpg
Přepravník aut a strojů ATOUR
zobrazit volné termíny

popis

Zatímco u běžných přepravníků aut nakládáte pomocí nájezdových ramp, u modelu ATOUR Grande jsou tyto rampy zbytečné. Jeho pozinkovaná ložná plocha je zároveň plynule mechanicky sklopným mostem. V nakloněné poloze pro vjezd lze s vozidlem vyjet nahoru nebo jej přímo vytáhnout.
Pro konsolidaci je sklápěcí most vybaven mnoha stabilními příčnými nosníky. Díky oji STEMA V a robustní gumové odpružené nápravě s nezávislým zavěšením kol má přívěs velmi dobré jízdní vlastnosti a perfektně drží na silnici.

Pomocí dvou hydraulických tlumičů se pozinkovaná sklápěcí korba spouští do šikmé polohy a nájezdová lišta se plynule upevňuje k rámu. Díky tomu je možné bezpečně vyjet nahoru bez další manipulace. Rampy zůstávají během vyklápění v kontaktu se zemí.

Ložné plochy vozů ATOUR nabízejí díky mnoha stabilním perforovaným profilům nekonečné množství upevňovacích bodů pro zajištění vozidel.

Robustní nájezdové lišty z pozinkovaného ocelového perforovaného profilu minimalizují riziko uklouznutí při jízdě nahoru. Nájezdové lišty jsou plynule nastavitelné na jakýkoli standardní jízdní pruh. Kromě toho jsou dole a nahoře zajištěny a nemohou vyklouznout.

Celková hmotnost
2700 kg
Nosnost
2052 kg
Ložná plocha - délka
400 cm
Ložná plocha - šířka
201 cm
Celková délka
600 cm
Celková šířka
207 cm
Celková výška
63 cm
Počet náprav
2
Kola
10

parametry

užitečné zatížení:2052 kg
ložná délka:400 m
ložná šířka:201 m
cena pronájmu:1 200 Kč/den
zobrazit volné termíny Obchodní podmínky


naše další projekty:PROMA Šumperk Star Laces Trikolora.cz